Outsourcing i zarządzanie tymczasowe

Outsourcing postrzegany jest przede wszystkim jako konieczność zlecenia innych zadań niezwiązanych z działalnością Firmy. Dzieje się tak w usługach, produkcji, sprzedaży czy też w branży promocyjnej.  Takie same możliwości są w zakresie przygotowania projektów, zarządzania, wdrażania oraz modyfikacji obecnych rozwiązań.

Jako przedsiębiorca masz możliwość skupienia się na głównym nurcie własnej działaności a specjalne zadania zlecić tym, którzy są do tego gotowi i mają odpowiednią wiedzę. Wielokrotnie projekty są odkładane na przyszłość ze względu na brak czasu, niedobór kadry oraz równie często – brak odpowiedniej wiedzy.

Powierzając mi zadania w zakresie rozwoju opakowań, prowadzenia projektów, zarządzania dostawcami czy też wdrażania nowych rozwiązań – redukujesz własny koszt, masz pewność dotrzymania terminu oraz, co może być najważniejsze – zyskujesz szersze spojrzenie na dane zagadnienie, masz możliwość wprowadzenia innowacji tak niezbędnych do rozwoju biznesu. Daję Ci szansę na podejście do zadania w inny sposób pokazując możliwości tam, gdzie być może jeszcze nie były sprawdzane.

Outsourcing oraz zarządzanie tymczasowe to również szansa na szybkie działanie w nagłych sytuacjach.  Dłuższa nieobecność pracownika może się zdarzyć, możesz być na to przygotowany wiedząc, że jest ktoś kto może szybko pomóc. Współpraca ze mną daje również takie możliwości. Jestem gotów zapewnić wsparcie w szerokim spektrum działań. Zaczynając od zarządzania projektami, optymalizacji obecnych rozwiązań, projektach sourcingowych jak również zarządzanie zespołem i przeprowadzanie zmian w organizacji. Sam przez te wszystkie obszary przeszedłem w swojej karierze, wiem co należy zrobić.

W każdej sytuacji da się znaleźć rozwiązanie, dobre dla firmy i zapewniające wsparcie i kontynuację niezbędnego rozwoju.  Jestem gotów na rozmowę i ustalenie najlepszej metody działania.

Skutecznie, pewnie i z najlepszym wynikiem dla Twojego biznesu.

Adam Kaźmierczak